ما از شما می خواهیم
Referans Bahçeşehir

در باره

Kiler Logo


KİLER GYO (شرکت سرمایه گذاری غیر منقول کیلر ) 

خانواده کیلر , در ضمینه موضوعات غیرمنقول مجموعه شرکتهای گروهی و عمرانی-ساختمانی فعالیت خود را آغاز نمود.این فعالیتها در مکانهای متفاوت برای اقشار گوناگون جامعه ایجاد گردید.پروژه هایی که قبلا ایجاد شده است توانستند الگوی طراحی ،کیفیت وآسایش شوند و آن را اثبات کردند. 

Kiler GYO در موضوعات توسعه و پیشرفت سرمایه گذاری های غیر منقول قدم های چشمگیری از لحاظ مهندسی و معماری برداشته است و در این زمینه بسیاری از اولین ها و برترین ها را از آن خود نموده است.چنانچه با اتمام بلندترین و برگزیده ترین پروژه در ترکیه و اروپای غربی İstanbul Sapphire Rezidans با ارتفاع (261 متر) و مرکز خریدش توانسته است موفقیت های خود را در توسعه فعالیت های غیرمنقول به اثبات برساند.

Kiler Logo

باغچه شهیر منطقه ای با ارزش افزوده بالایی است که در محدوده راههای اتصالی جدید میباشد.این منطقه در مجاورت تقاطع پل سوم استانبول با فرودگاه سوم (2016),کانال مارمارای (2018) و مترو (2019) میباشد. 
رفرانس باغچه شهیر شامل 465 واحد مسکونی و 34 واحد تجاری است که این واحد ها,تک ,دو,سه,چهار و چهارونیم خواب میباشد که با طراحی انحصاری ایجاد شده است. 
از لحاظ امنیتی با بروز ترین تکنولوژی ، طوری برنامه ریزی شده است که بتواند از شما و دوستانتان محافظت نمایید و همچنین با امنیت وآرامشی کامل در واحد مسکونی خود زندگی نمایید. 
همراه با کافه های دلچسب و رستوران های متنوع, مغازه های شیک ، محلی جذاب در منطقه میباشد که با طراحی گرم و صمیمانه خود زندگی پرجنب و جوشی را به ارمغان می آورد. 
رفرانس باغچه شهیر دارای استخر هایی با سقف متحرک و سر پوشیده - زمین های ورزشی- حمام سنتی-سونا وتمام امکانات لازم به منظور سپری کردن ایامی سالم و پر نشاط درخدمت شما میباشد. 
تنها کاری که برای این منظور انجام میدهید تغییر الگوی زندگی به ریتم رفرانس باغچه شهیر میباشد.

 

Kiler Logo


تمامی عکس های موجود در وب سایت جنبه تبلیغاتی داشته و Kiler GYOبه دلیل الزامات فنی حق هر گونه تغییرات بر روی این عکس ها را دارد. 

نقشه های واحد ها از روی ابعاد اصلی نمی باشد. در نقشه واحد ها , ابعاد باقی مانده پس از کسر بتن , آجر دیوارها و سرامیک , ایزولاسیون روی دیوارها ,ابعاد اصلی نقشه ها به شمار می رود.

Kiler Logo


ارتباط

تماس با ما
نشانی
Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi, Pazartürk Cd No:13, 34488 Şamlar Köyü/Başakşehir/İstanbul